Attention: open in a new window. PrintE-mail

به ايران کاويان، مرجع سلامتی ايرانيان، خوش آمديد.

ايده ايجاد ايران کاويان حدود پنج، شش ماه پيش برای اولين بار به فکرم رسيد و اين همين هدفی است که امروز هم با ايران کاويان دنبال می کنيم. این هدف چیزی نیست جز ایجاد مجموعه ای قابل اطمینان و موثق در زمینه سلامتی. زمانيکه تصميم به ايجاد ايران کاويان گرفتيم فقط می دانستيم که در زمينه سلامتی کمتر منبعی به زبان فارسی موجود است و همچنين می دانستيم که بسياری از اطلاعات موجود  به زبان فارسی در اينترنت قابل اطمينان نيستند.

سلامتی، همان چيزی که روز به روز اهميت کمتری پيدا می کند، زمينه اصلی فعاليت ايران کاويان است. هدف اين است که ايران کاويان را تبديل به منبعی نماييم که جواب گوی نياز ايرانيان به خلا موجود باشد. مطالبی که در ايران کاويان می خوانيد طبق آخرين يافته ها به روز رسانی می شوند و تنها با هدف بهبود وضع سلامت ايرانيان ارائه می گردند.

گردآوری اطلاعات در ايران کاويان را در ابتدا برای ایجاد یادداشتی برای استفاده شخصی آغاز کردم. بعد از چند ماه حجم اطلاعات به اندازه ای بزرگ شد که تصمیم به تایپ آنها گرفتم. هم زمان متوجه شدم که تعداد زیادی از اطرافیان به مطالب گردآوری شده علاقه دارند. پس از ثبت ایران کاویان گردآوری اطلاعات از طريق شبکه ای از دوستان آغاز گرديد و در حال حاضر اين اطلاعات که اغلب ترجمه مقالات، سايتهای دولتی ديگر کشورها، کتابها و ... است همانطور که گفته شد در زمينه تغذيه، مکمل های غذايی و سلامتی گردآوری شده اند و به طور دايم به روز رسانی می شوند. بخش تغذيه اولين سرفصل جمع آوری، ارزيابی و ترجمه اطلاعات در ايرن کاويان بود که مطالب آن مدت ها پيش از آماده سازی سايت و در دسترس عموم قرار گرفتن آن گردآوری گشته است. هدف ما در اين قسمت در درجه اول آگاهی دادن به ايرانيان است و بايد بگويم که مطالبی که در ايران کاويان می خوانيد با نهايت دقت و وسواس در انتخاب مرجع و با اطمينان از صحت تحقيق علمی برگزيده شده اند.

کليه اطلاعات و منابع موجود در پايگاه ايران کاويان پس از نهايت دقت در انتخاب با همکاری داوطلبان، ترجمه و تایپ می شوند و در اختيار همگان قرار می گيرد با اين همه ما خود را از کاستی ها مبرا نمی دانيم و از بازديدکنندگان خود تقاضا داريم تا در صورت نياز با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياری دهند.

در انتها از کليه دوستان گرانقدری که ما را در اين راه ياری داده و می دهند و از شما بازديد کننده گرامی تشکر می کنم.